preloader

WIERZYMY W LUDZI I ICH TALENTY.

Jeśli szukasz najlepszych talentów lub poszukujesz nowych wyzwań zawodowych - nasz zespół z przyjemnością Ci w tym pomoże.

S&You oferuje spersonalizowane podejście do rekrutacji, w pełni skupiając się na potrzebach każdej ze stron, jak i empatycznym podejściu w działaniu. Dla nas najważniejszy jest człowiek, dlatego traktujemy innych tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani.

Doskonale rozumiemy, że każda organizacja i Kandydat jest wyjątkowy. Każdy posiada inne cele, charakter, a także możliwości. Dlatego oferujemy Ci w pełni spersonalizowane podejście do usług rekrutacyjnych na najwyższym poziomie. Usług, które wyróżniają się odpowiedzialnością, uczciwością, innowacyjnością i stawiających człowieka na 1. miejscu.

Photo

ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZE TALENTY I
ZINDYWIDUALIZOWANE ROZWIĄZANIA REKRUTACYJNE.

 • Executive search

  Executive search

  Prowadzimy skuteczne rekrutacje na stanowiska kierownicze - od menedżera do dyrektora generalnego (CEO).

  Wiemy, że głębokie zrozumienie potrzeb i wymagań klienta, to klucz do przeprowadzonego z sukcesem procesu rekrutacyjnego. Wykorzystując innowacyjne techniki rekrutacyjne, z największą starannością selekcjonujemy kandydatów, aby jak najlepiej dopasować ich do Twoich potrzeb.

  Naszym celem jest znalezienie najlepiej dopasowanej osoby do danej roli, biorąc pod uwagę zarówno umiejętności zawodowe, jak i kulturowe dopasowanie do organizacji.

 • Direct search

  Dlaczego warto wybrać Direct Search?

  Direct search zdecydowanie zwiększa szansę na znalezienie najlepszego Kandydata poprzez kompleksowość w poszukiwaniach, zdobycie większej ilości kandydatów w procesie rekrutacyjnym oraz możemy dotrzeć do Kandydatów, którzy aktualnie nie poszukują pracy, ale są otwarci na zmianę.

  Jeśli Twoim celem jest znalezienie Pracownika w relatywnie najkrótszym czasie z maksymalną skutecznością - oferta direct search jest dla Ciebie.

  Direct search
 • Individual projects

  Indywidualne projekty

  W pełni zdajemy sobie sprawę z tego, że rekrutacja Pracownika to wymagający proces. Chcemy Cię w tym maksymalnie wesprzeć, oferując zindywidualizowane rozwiązania, w pełni dopasowane do Twoich potrzeb.

  Projekty ekspansji, greenfield, zatrudnianie pracowników stałych, konsultantów i pracowników tymczasowych -oferujemy Ci szerokie spektrum działań, aby w pełni zmaksymalizować ich skuteczność.

  Z przyjemnością zaprojektujemy dla Ciebie indywidualny proces rekrutacyjny, który zapewni Ci realizację założonych celów w zakresie pozyskania najlepszych talentów do Twojego projektu.

WORKFLOW

 • icon

  Zdefiniowanie potrzeb klienta i omówienie sytuacji rynkowej.

 • icon

  Omówienie warunków i zakresu współpracy/podpisanie umowy.

 • icon

  Złożenie/odbiór zamówienia

 • icon

  Briefing

 • icon

  Start działań

 • icon

  Przedstawienie shortlisty kandydatów, w ustalonym wcześniej terminie, nawet do tygodnia.

 • icon

  Omówienie przesłanych kandydatów / rozmowa kwalifikacyjna z Managerem Zatrudniającym.

 • icon

  Nadzorowanie procesu rekrutacji.

 • icon

  List intencyjny -> Podpisanie umowy przez kandydata.

 • icon

  Wsparcie pracownika w okresie wdrożeniowym.

Skontaktuj się z nami,
a z pewnością znajdziemy dla Ciebie
najlepsze talenty na rynku!

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi korespondencji, administratorem będzie Interkadra Sp. z o.o. (więcej o przetwarzaniu danych osobowych polityki prywatności )