preloader
Photo ludzi

WIERZYMY W LUDZI I ICH TALENTY.

Jeśli szukasz najlepszych talentów lub poszukujesz nowych wyzwań zawodowych - nasz zespół z przyjemnością Ci w tym pomoże.

S&You oferuje spersonalizowane podejście do rekrutacji, w pełni skupiając się na potrzebach każdej ze stron, jak i empatycznym podejściu w działaniu. Dla nas najważniejszy jest człowiek, dlatego traktujemy innych tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani.

Doskonale rozumiemy, że każda organizacja i Kandydat jest wyjątkowy. Każdy posiada inne cele, charakter, a także możliwości. Dlatego oferujemy Ci w pełni spersonalizowane podejście do usług rekrutacyjnych na najwyższym poziomie. Usług, które wyróżniają się odpowiedzialnością, uczciwością, innowacyjnością i stawiających człowieka na 1. miejscu.

NASZA WIZJA

Naszą wizją jest stworzenie zróżnicowanego, komfortowego i innowacyjnego środowiska pracy, które będzie inspirowało do działania i rozwoju.

Żyjemy naszymi wartościami, jakimi są odpowiedzialność, szacunek, uczciwość, równość i człowiek.

Nasze wartości

 • Najważniejsi są dla nas ludzie

  Jesteśmy zdania, że w centrum każdego działania najważniejszy jest człowiek. Dlatego zawsze stawiamy człowieka na 1. miejscu.

 • Jesteśmy odpowiedzialni

  Prowadzimy odpowiedzialny biznes i z pełną dojrzałością podchodzimy do każdej współpracy, relacji oraz ludzi.

 • Values
 • Szacunek do drugiego człowieka

  Szacunek w biznesie oraz w relacjach to aspekt, który jest dla nas bardzo ważny. Traktujemy innych tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani.

 • Jesteśmy za równością

  Równość pod każdym względem jest dla nas priorytetem. Pragniemy, aby we współpracy z nami każdy czuł się swobodnie i w pełni komfortowo.

 • Działamy uczciwie

  Uczciwość to podstawa naszych działań. Jest to dla nas nadrzędna wartość, która towarzyszy nam na każdej płaszczyźnie prowadzenia biznesu.

POZNAJ NASZE TALENTY!

Konrad posiada ponad 8-letnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi w modelu agencyjnym, RPO i MSP w regionie EMEA.

Konrad jest ekspertem w swojej dziedzinie. Posiada doskonałe wyczucie Klienta, co daje możliwość maksymalizacji założonych celów, jak i ich skuteczności.

Ma doświadczenie w takich branżach jak: IT, telecom, finanse czy Life Science. Posiada również 5- letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami różnych rozmiarów.

Konrad uczestniczył w budowie kilku start-upów, otwierał nowe biura m.in. w Polsce i Hiszpanii, a także był odpowiedzialny za budowę i rozwój marek.

Pozwól nam pozyskać dla Ciebie najlepsze talenty z rynku lub daj się odkryć.

Konrad Kłusek Division Manager
Manager

WIERZYMY W LUDZI I ICH TALENTY.

S&You jest częścią światowej organizacji Synergie, istniejącej od 55 lat, o obrotach 3 108,6 miliona euro.

Synergie dostarcza firmom globalne usługi zarządzania zasobami ludzkimi i rozwoju: rekrutacja na stałe, tymczasowe zatrudnienie, szkolenia i doradztwo. Synergie zatrudnia ponad 5000 pracowników w 18 krajach.

S&You Polska to eksperci, którzy dostarczają rozwiązania HR dostosowane do Twoich potrzeb w zakresie specjalistycznych, profesjonalnych i kierowniczych stanowisk. Dzięki autentycznemu i partnerskiemu podejściu konsultacyjnemu pozyskujemy najlepsze talenty na rynku. Do tego wykorzystujemy najnowsze dostępne narzędzia.